Home Nieuws Agenda Leden Bestuur Over IKV Contact


Bestuur IKV Ondernemend Vlaardingen

Het bestuur van de IKV bestaat uit ondernemers met een passie voor netwerken. Door samen te werken willen wij een organisatie neerzetten die meerwaarde heeft voor de ondernemers die lid zijn. Heeft u vragen, opmerkingen, suggesties of ideeën? Leg ze aan ons voor en wij maken er werk van in het belang van het collectief.



Hewi Hoogendijk
Voorzitter
Hewi@ikv.nu

Daco Bokx
Vice-Voorzitter
Daco@ikv.nu
Infrastructuur & Ruimtelijke Ordening
Jan-Willem Vogels
Secretaris-Penningmeester
jan-willem@ikv.nu

Abry Dijkshoorn
Bestuurslid
Abry@ikv.nu
Dochterverenigingen
Ronald Cordes
Bestuurslid
Ronald@ikv.nu
Activiteiten
Marco de Groot
Bestuurslid
marco@ikv.nu

Kees van Houwelingen
Communicatie
kees@ikv.nu

Inschrijven nieuwsbrief
Dochters / sectoren
Blijf op de hoogte