Bestuur

Bestuur

Het bestuur van de IKV bestaat uit ondernemers met een passie voor netwerken. Door samen te werken willen wij een organisatie neerzetten die meerwaarde heeft voor de ondernemers die lid zijn. Heeft u vragen, opmerkingen, suggesties of ideeën? Leg ze aan ons voor en wij maken er werk van in het belang van het collectief.

Hewi Hoogendijk

Voorzitter

Hewi@ikv.nu

Jan-Willem Vogels

Vice-Voorzitter

jan-willem@ikv.nu

Caspar van Leeuwen

Bestuurslid

caspar@ikv.nu

Abry Dijkshoorn

Bestuurslid

Abry@ikv.nu

Kees Borsboom

Penningmeester

penningmeester@ikv.nu

Holger van der Heul

Bestuurslid

holger@ikv.nu