Nieuws

It’s all in the name

Voor onze leden is de maandelijkse IKV SOOS een begrip geworden. Dat is zeer positief, maar de naam SOOS... het klinkt inmiddels een beetje oubollig en past volgens ons niet meer bij het huidige karakter van IKV. Onze activiteitencommissie doet haar best om met verrassende activiteiten te komen en daar hoort een passende naam bij!

Onder onze leden bevinden zich vele creatieve geesten en daar willen we voor deze gelegenheid graag gebruik van maken. Denk met ons mee over een nieuwe, passende naam voor de IKV SOOS. De beste inzending wordt beloond met de eer én een geheel verzorgd diner bij het Delta Hotel voor twee personen!

Ideeën kunnen naar ronald@ikv.nu worden gemaild. De nieuwe naam wordt tijdens de nieuwjaarsreceptie op 14 januari 2017 bekend gemaakt!

Volg IKV op Social Media