Nieuws

Professionals gezocht voor nieuw te vormen IKV Bedrijfsbureau

IKV Ondernemend Vlaardingen groeit. Niet alleen qua leden, maar ook qua professionaliteit. Het vormgeven van onze professionele ambities vergt veel tijd, energie en aandacht van de mensen die zich voor IKV Ondernemend Vlaardingen inzetten. We gaan graag op de ingeslagen weg door. Daarom heeft het IKV-bestuur zich samen met de dochterverenigingen gebogen over de vraag hoe onze vereniging zodanig ingericht en ondersteund kan worden, dat groei, samenwerking en ambitie een vaste en vooral professionele plek krijgen.

IKV Bedrijfsbureau met backoffice
Met de oprichting van een IKV Bedrijfsbureau wordt er een professionele backoffice opgezet. Deze backoffice ondersteunt zowel IKV Ondernemend Vlaardingen als de dochterverenigingen. Binnen de backoffice is ruimte voor nieuwe professionals, die het volgende gaan opzetten en inrichten:

Parkmanagement (vacature)
Er wordt voor alle bedrijventerreinen één parkmanager aangesteld. Hiermee wordt op alle fronten inkoopvoordeel behaald voor de leden van IKV Ondernemend Vlaardingen en de dochterverenigingen.

Secretariaat (vacature)
Inplannen, organiseren en notuleren van bestuurs- en andere vergaderingen. Bewaken van actiepunten. Verzorgen correspondentie en postarchief. Aanleveren informatie voor nieuwsbrieven. Bijhouden adressenbestanden.

Administratie en boekhouding (vacature)
Voorbereiden betaling inkomende rekeningen. Verzorgen van aangiften omzetbelasting. Verwerken van mutaties in het boekhoudsysteem. Opstellen concept-jaarstukken.

Ledenadministratie (vacature)
Bijhouden mutaties ledenbestand. Versturen en incasseren van contributie- en andere nota’s. Rapportage aan bestuur van openstaande posten.

Communicatie (reeds ingevuld)
Voor de invulling van de communicatie is onlangs een pitch uitgeschreven. Het consortium van The MindOffice, Vlaardingen24 en Stijlmeesters kwam met het voorstel dat het beste aansluit bij de communicatie-uitdaging die voorligt. De functie van communicatiemanager is daarmee vervuld.

Samenwerkingsverband
Wij zoeken een aantal professionals die met elkaar het IKV Bedrijfsbureau willen vormen. Vanuit de eigen deskundigheid en met hart voor onze vereniging. Een samenwerkingsverband waarin je nauw met elkaar contact hebt, waarin je als groep eens per maand de gang van zaken bespreekt met het bestuur.

Meer informatie en solliciteren?
Geïnteresseerd? Lees alles over de vacatures in bijgaand document. Neem voor meer informatie contact op met Dave de Held, via mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Reacties ontvangen wij graag voor 1 juni 2015.

Volg IKV op Social Media